Сайт працює у тестовому режимі, з усіх питань писати наsupport@jobfair.kh.ua
Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради
29.08.2019 143

9-TH INTERNATIONAL IT HR FORUM

Наймасштабніша подія з підбору та управління
персоналом в IT сфері в Східній Європі пройде 2 листопада в Києві в UNIT.CITY CONFERENCE HALL

Що таке IT HR Forum і чому його варто відвідати професіоналам:

 

Ми перші

IT HR Forum - це профільна IT HR конференція №1 в Східній Європі за своїм масштабом і контентом. У минулому році Форум відвідали понад 400 учасників з 9 країн.

Спікери рівня Microsoft і LinkedIn

Багато трендів створювали ми. Ми вперше привезли світових експертів рівня Microsoft та LinkedIn в Україну: Nadezhda Vasylieva, Anna Lewis, Ірина Шамаева, John Rose, Martin Lee, Leila Tanayeva!

Керувати повинен якісний контент!

Ми прискіпливо відбираємо експертів і теми. Привозимо теми, які «злітають», але поки не вивчені і не розтиражовані. Ось, наприклад, поняття «сорсинг» привезла в Україну наш спікер з США Ірина Шамаева, виступаючи по скайпу ще в 2014 році. А на 9 Форумі цього року виступлять: Martin Lee, The Global Talent Sourcing Manager for Philip Morris International; Hedi Horvath, Head of Talent Acquisition, Europe at Nokia і інші спікери світового рівня. Це не можна пропустити!

Expo

Тільки найкращі продукти, послуги та технології в HR і рекрутменті, які можна подивитися, спробувати, позадавати питання творцям. Чат-боти, майданчики для рекрутингу, CRM, LMS, автоматизація адаптації та навчання, і багато іншого.

Entertainment

Добре попрацювавши, потрібно добре відпочити! Фан ніхто не відміняв. Що буде: фасилітований нетворкінг, бізнес-ігри, просто ігри; ласощі від наших партнерів; краса і дивовижні пригоди; розіграші, ще раз розіграші та подарунки, в тому числі від наших гостей з ЕКСПО.

 

ДЕТАЛІ НА HRCONFERENCE.COM.UA