Сайт працює у тестовому режимі, з усіх питань писати наsupport@jobfair.kh.ua
Департамент адміністративних послуг та споживчого ринку Харківської міської ради
06.02.2019 677

ТОП-5 затребуваних вакансій в Харкові

У ТОП-5 найбільш затребуваних вакансій входять (станом на 1 лютого 2019):

1 – провізори;
2 – фармацевти;
3 – водії автотранспортних засобів;
4 – охоронці;
5 – прибиральники.

Крім вищевказаних професій, за даними Харківського міського центру зайнятості, найбільш затребуваними професіями на ринку праці є: менеджери, адміністратори, продавці, касири торговельних залів, токарі, слюсарі, електромонтери, муляри, кухарі, двірники.

Всього в січні цього року в Харківському міському центрі зайнятості були актуальними 8,1 тис. вакансій. На сьогоднішній день актуальні більше 3,4 тис. вакансій, основна частина з цього числа припадає на робітничі професії – 47,4%. Потреба в фахівцях і службовцях складає більше 40%.

Майже 750 вакансій передбачають заробітну плату від 7 до 15 тис. грн. На заробітну плату від 10 до 13 тис. грн. можуть претендувати токарі, наладчики верстатів і маніпуляторів з програмним керуванням, наладчики агрегатних верстатів, муляри, машиністи-кранівники, бульдозеристи, машиністи тепловоза, менеджери. На заробітну плату від 7 до 10 тис. грн. – фрезерувальники, верстатники широкого профілю, електрогазозварники, водії трамвая, тролейбуса, водії автомобільного транспорту. Заробітну плату від 5 до 7 тис. грн. в міському центрі зайнятості пропонують електромонтерами, слюсарям, швачкам, економістам, інженерам, вчителям.

За даними Харківського міського центру зайнятості на ринку праці існує дефіцит вчителів, вихователів, фармацевтів, молодшого медичного персоналу, продавців, касирів. Затребувані муляри, кухарі, швачки, підсобні робітники, двірники, вантажники, прибиральники, охоронці, колійники.

Всього в 2019 році в Харківському міському центрі зайнятості перебували на обліку 5,7 тис. безробітних (707 осіб – отримали статус безробітного в січні), працевлаштувати вдалося 7,5% (430 осіб). Більш докладно про наявність вакансій можна дізнатися в Харківському міському центрі зайнятості, незалежно від місця проживання.